نرم افزار ارسال و دریافت پیام کوتاه بدون نیاز به سخت افزاری خاص ، فقط با اتصال به اینترنت در هر کجای ایران و با هر رایانه ای.

 

  • ارسال پیام به کلیه مخاطبین با سرعت بالا و در عرض چند دقیقه بدون نیاز به روشن بودن رایانه یا متصل ماندن به اینترنت

 

  • قوی‌ترین و سریعترین ابزار جهت اطلاع رسانی و یادآوری برنامه های مدرسه مانند جلسات اولیا ومربیان، آزمونهای مدرسه، اعلام نتایج و دریافت کارنامه، ثبت نام کلاسهای فوق العاده، اعلام غیبت دانش آموز به خانواده در همان روز، پیامهای تبریک و تسلیت مناسبت ها، تبریک تولد هر دانش اموز به صورت خودکار قبل از تولد وی، اعلام الباقی شهریه هر دانش آموز به خانواده به صورت خودکار، برگزاری مسابقات، صندوق پیشنهاد و انتقاد، پیش ثبت نام بوسیله پیامک و ...

 

برای مشاهده نمونه سامانه پیام کوتاه پرتو بر روی این متن کلیک کنید

 

user name: partoo

 

password: partoo

 

 

شرح امکانات سامانه پیامک هوشمند

 

: ارسال فلش : پس از ارسال پیامک ، روی گوشی گیرنده ، پیامک به صورت خودکار بازشده و نمایش داده می شود .

 

:: ساخت کاربر : همانند سیستم های نمایندگی می توانید کاربر تعریف کنید و به آنها شارژ یا دسترسی خاصی را اختصاص دهید ، این قابلیت برای سازمان ها یا شرکت ها کاربرد دارد که می خواهند یک پنل بخرند و به چند بخش ارائه دهند و آنها را مدیریت کنند .

 

:: ارسال متناظر : فرض کنید می خواهید یه ۱۰۰ نفر پیامک ارسال کنید ولی متن هرکدام متفاوت است ، با استفاده از این سرویس ، در یکی از ستون های یک فایل اکسل شماره موبایل و در ستون دیگر متن را وارد می کنید و این فایل را در سیستم وارد می کنید و دکمه ارسال را میزنید ، متن هرکس برای وی ارسال می گردد

 

:: ارسال هوشمند : شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید
به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید : آقای مهدیار حمیدی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد ، برای اینکار کافیست یک فایل اکسل ایجاد نمایید ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید و ...

 

:: ایمیل پیامک : می توانید پیامک های دریافتی خود را در سامانه پیامک به یک ایمیل به صورت رایگان دایورت نمایید .

 

:: ارسال هوشمند از دفترچه تلفن : شما می توانید هر فیلدی ، نظیر نام اشخاص ، تاریخ مناسبتی خاص ، کلمه آقای یا خانم و ... را انتخاب نمایید و این فیلدها که قبلا در دفترچه تلفن پر شده اند با قسمتی از متن که می خواهید جایگزین می شوند (مثلا :  مهدیار حمیدی تولد شما را تبریک عرض می کنیم).

 

:: کارت ویزیت تماس: با استفاده از این سرویس فیلدهای نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ، تلفن و ... را پر کنید و شماره موبایل گیرندگان را مشخص نمایید و دکمه ارسال را بزنید ، روی گوشی گیرندگان این پیغام درج می شود که باید این پیامک را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره نمایید و پس از ذخیره، مشخصات مورد نظر شما در دفترچه تلفن گوشی گیرنده ذخیره می گردد .

 

:: نظرسنجی و مسابقه : شما می توانید همانند برنامه ۹۰ یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ، با امکان ساخت ۶ مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه نظیر : جواب های صحیح و غلط ...

 

:: ارسال از موبایل : بدون نیاز به اینترنت می توانید از گوشی موبایل خود به سامانه دستور ارسال پیامک دهید تا سامانه در عرض چند ثانیه، یک پیامک را به تمام افراد یکی از گروههای دفترچه تلفن ارسال کند .

 

:: پیامک مناسبت و یادآوری : در تاریخ خاصی که قبلا در دفترچه تلفن برای شخص تعیین کرده اید ، مناسبت یا تولد یا مثلا تاریخ اتمام بیمه خودرو ... را به شخص اعلام می کند .

 

:: گزارش پیامک های دریافتی : با این پنل شما امکان دریافت پیامک به صورت آنلاین یا آفلاین را دارید.

 

:: پاسخ خودکار : به صورت اتوماتیک به کلیه پیامک های دریافتی شما پاسخ می دهد مثلا : از پیام شما متشکریم .::سامانه پیامک پرتو::.

 

:: دایورت پیامک : می توانید پیامک های دریافتی خود را به یک یا چند شماره موبایل خاص دایورت نمایید ( از قابلیت های این سیستم نسبت به سایر سیستمها این است که در هنگام دایورت شماره مویایل شخص ارسال کننده پیامک نیز در ابتدای پیامک نوشته می شود تا شما متوجه شوید چه کسی این پیامک را ارسال کرده است

 

:: منشی پیامک : به ازای هر دریافت خود می توانید یک پاسخ مشخص نمایید (مثلا : اگر کسی عدد ۱ را به سامانه ارسال کرد ، قیمت کالای مورد نظر برایش ارسال گردد

 

:: تراکنش های مالی : کلیه گزارشات تراکنش های مالی نرم افزار ارسال پیامک شما به صورت دقیق در این بخش ارائه می شود .

 

:: بازگشت اعتبار ارسال ناموفق : اگر به هر دلیلی نظیر قطعی مخابرات ، قطعی اینترنت شما و ... ارسال های شما به مخابرات ارسال نگردد ، اعتبار شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

 

::  فایل های ورودی : ورودی شماره ها از اکسل ، فایل تکست یا از دفترچه تلفن سامانه ارسال اس ام اس جهت جلوگیری از تایپ مجدد شماره ها در سامانه.

::  ارسال پیامک طولانی : امکان دریافت و ارسال SMS های طولانی (Long SMS)

 

:: ارسال زماندار : شما یک زمانی را جهت ارسال پیامک ها به مخاطبان مورد نظر خود مشخص می کنید و در زمان مشخص ، بدون نیاز به اینکه شما وارد پنل ارسال sms شوید ، پیامک ها به صورت خودکار ارسال می شوند و به دست مخاطبان می رسند (از مزیت های این نرم افزار به سایر نرم افزار این می باشد که شما می توانید دوره نیز تعیین کنید مثلا هر هفته یکشنبه ساعت ۱۲ یا هرروز ساعت ۱۸ پیامک ها به مخاطبان ارسال شوند(

 

:: انتقال به url : این سرویس مختص برنامه نویسان می باشد و می توانید پیامک را از سایت خود ارسال نمایید و یا به سایت خود انتقال دهید

 

:: ارسال به یک منطقه ، شهر یا اصناف : کلیه شماره موبایل های ایران (اعم از دائمی و اعتباری) در بخش ارسال منطقه ای سامانه پیامک ایده پردازان الکترونیک آپلود شده است ، تعداد شماره موبایل های این بانک ۳۱ میلیون شماره و کاملا تفکیک شده می باشد ، شما می توانید یک بخشی را انتخاب کنید (مثلا : آذربایجان شرقی > تبریز > دائمی ) و به تعدادی یا همه این بانک پیامک های خود را ارسال نمایید .

 

:: گزارشات پیامک های ارسالی : کاملا دقیق با امکان خروجی گرفتن به صورت اکسل یا حذف گزارشات

 

:: حذف شده ها : همانند کامپیوتر شخصی خود شما دارای یک سطل زباله هستید و پیامک های خذف شده شما به این بخش منتقل می شوند و می توانید این پیامک را از این بخش نیز حذف نمایید .

:: دفترچه تلفن : دفترچه تلفنی کاملا مجهز ، شما با استفاده از این دفترچه می توانید گروه هایی درست کنید (مانند همکاران) سپس اشخاص را وارد کنید ، شماره های خود را می توانید از یک فایل اکسل در عرض چند ثانیه و یا به صورت دستی وارد کنید ، فیلد هایی مانند : نام ، نام خانوادگی ، شرکت ، ایمیل ، فکس ، جنسیت ، موبایل ، شهر ، استان ، آدرس ، کدپستی ، توضیحات ، تاریخ تولد و تاریخ مناسبت در این بخش تعبیه شده اند .

 

:: پشتیبانی آنلاین : همواره در سیستم های ارسال پیامک و همچنین خدمات اینترنتی پشتیبانی از مهمترین مسائل است ،  ما با تعبیه بخش ارسال درخواست (تیکت) پشتیبانی در سامانه پیامک، کیفیت این بخش به حداکثر رسانده ایم ، پس از ثبت تیکت توسط شما در هر ساعت از شبانه روز یک پیامک به کارشناسان مربوطه آن بخش ارسال می شود و کارشناس مربوطه در حداقل زمان ممکن به تیکت شما پاسخ میدهد ، تا زمان پاسخ دهی به تیکت نیازی نیست که پشت کامپیوتر منتظر بمانید، به محض این که تیکت شما پاسخ داده شود یک پیامک به موبایل شما ارسال خواهد . از دفترچه راهنمای سامانه نیز می توانید استفاده کنید .